Z uwagi na przystąpienie Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie w Bytomiu do ogólnopolskiej akcji „Dwie Godziny dla Rodziny”, w dniu 1 czerwca 2026 r. Ośrodek będzie czynny do godziny 15:00.
W dniu 1 czerwca 2026 r. Ośrodek będzie czynny do godziny 15:00
Archiwum
26-05-2026Data publikacji, 26-05-2026 Redaktor stronyAutor, Redaktor strony 101Ilość wyświetleń, 101











